Komunikat

W trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników - w związku z sytuacją epidemiczną oraz zaleceniami służb sanitarnych - Laboratorium Badania Ścieków Wodociągów Białostockich Sp. z o.o. informuje, że od dnia 4.05.2020 r. do odwołania, zlecenia zewnętrzne są przyjmowane w ograniczonym zakresie, zależnie od możliwości organizacyjnych Laboratorium oraz pod warunkiem przestrzegania następujących zasad:

- obowiązuje zakaz wstępu do Laboratorium Badania Ścieków,

- wszystkie szczegółowe uzgodnienia dotyczące realizacji zlecenia są prowadzone w formie elektronicznej (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz telefonicznej, nr tel. (85) 745-83-40 (42).

 

pcaok

Laboratorium wykonuje usługi pobierania ścieków, wód powierzchniowych, osadów ściekowych oraz badań chemicznych, biologicznych, mikrobiologicznych i właściwości fizycznych tych próbek w zakresie akredytacji laboratorium badawczego Nr AB 415 wydanego przez Polskie Centrum Akredytacji. Certyfikat akredytacji PCA, który Laboratorium posiada od 2003 r. potwierdza kompetencje, bezstronność i spójne działanie zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących”. Obowiązujący zakres akredytacji dostępny jest na stronie internetowej www.pca.gov.pl                               


Kierownik Laboratorium Ścieków:

Elżbieta Sadowska

Kontakt: poniedziałek -piątek, godz. 7:00-15:00

ul. Produkcyjna 102

15-680 Białystok

tel. (85) 745-83-40

fax (85) 745-83-01

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.