Komunikat

Laboratorium Badania Ścieków Wodociągów Białostockich Sp. z o.o. informuje, iż w trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników, w związku z sytuacją epidemiologiczną od dnia 19 października 2020 r. aż do odwołania próbki do badań klientom zewnętrznym będą przyjmowane po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu i sposobu dostarczenia próbek do laboratorium.

- wszystkie szczegółowe uzgodnienia dotyczące realizacji zlecenia są prowadzone w formie elektronicznej (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt telefoniczny z laboratorium: 85 74 58 340(42)

Za niedogodności związane z zaistniałą sytuacją przepraszamy.

 

 

pcaok

Laboratorium wykonuje usługi pobierania ścieków, wód powierzchniowych, osadów ściekowych oraz badań chemicznych, biologicznych, mikrobiologicznych i właściwości fizycznych tych próbek w zakresie akredytacji laboratorium badawczego Nr AB 415 wydanego przez Polskie Centrum Akredytacji. Certyfikat akredytacji PCA, który Laboratorium posiada od 2003 r. potwierdza kompetencje, bezstronność i spójne działanie zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących”. Obowiązujący zakres akredytacji dostępny jest na stronie internetowej www.pca.gov.pl                               


Kierownik Laboratorium Ścieków:

Elżbieta Sadowska

Kontakt: poniedziałek -piątek, godz. 7:00-15:00

ul. Produkcyjna 102

15-680 Białystok

tel. (85) 745-83-40

fax (85) 745-83-01

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.