Awarie i Remonty

Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. informują mieszkańców budynków ul. Al. 1000- lecia Państwa Polskiego od ul. Sokólskiej / Kombatantów do ul. Wileńskiej oraz ul. Łańcuckiej, ul. Racławickiej, ul. Grodzieńskiej, ul. Kowieńskiej, ul. Wołkowyskiej w Białymstoku, że w dniu 02.10.2020 roku (piątek) w godz. 08:00 - 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody ze względu na koniecznosć przeprowadzenia prac eksploatacyjnych na sieci wodociągowej.

Kierownik budowy tel. 695 388 722

Za utrudnienia przepraszamy.  

Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. informują mieszkańców budynków przy ul. Angielskiej w Białymstoku, od ul. Czarnej do ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, iż w dniu 25.09.2020 roku ( piątek), w godzinach 09:00 - 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody ze względu na konieczność przeprowadzenia prac eksploatacyjnych na sieci wodociągowej.

Za utrudnienia przepraszamy. 

 

W przypadku tymczasowego braku lub ograniczonej aktualizacji internetowej, bieżące informacje przez całą dobę można uzyskać pod bezpłatnym nr. tel. 994 (pogotowie wod-kan.).
Za wszelkie uciążliwości przepraszamy.

 

Data - charakter robót

Lokalizacja

Przewidywany termin wykonania prac

/może ulec zmianie/

Miejsce występowania niedogodności

     

 

       
  • Wodociągi Białostockie zwracają się z prośbą do właścicieli psów o panowanie nad zachowaniem czworonogów i przeciwdziałanie zagrożeniu bezpośredniego ich kontaktu z pracownikami naszego przedsiębiorstwa, wykonującymi - za wiedzą właściciela - swoje czynności zawodowe.