Awarie i Remonty

Wodociągi Białostockie informują mieszkańców ul. Skowronkowej w Białymstoku na odcinku od ul. Stoczni Gdańskiej do ul. Tulipanowej, że w dniu 16.07.2020 roku (czwartek) w godzinach 9:00 - 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody ze względu na konieczność podłączenia nowo wybudowanego wodociągu do sieci wodociągowej. 

Kierownik budowy tel. 660409012

Za utrudnienie przepraszamy. 

Wodociągi Białostockie informują mieszkańców budynków ul. Przejazdowej, w Wasilkowie na odcinku od ul. Spożywczej do ul. Elektrycznej, że w dniu 15.07.2020 r. w godz. 9:00-13:00 wystąpi przerwa w dostawie wody ze względu na konieczność podłączenia nowo wybudowanego wodociągu do sieci miejskiej. Za utrudnienia przepraszamy. 

Kierownik budowy tel. 664483340.

W przypadku tymczasowego braku lub ograniczonej aktualizacji internetowej, bieżące informacje przez całą dobę można uzyskać pod bezpłatnym nr. tel. 994 (pogotowie wod-kan.).
Za wszelkie uciążliwości przepraszamy.

 

Data - charakter robót

Lokalizacja

Przewidywany termin wykonania prac

/może ulec zmianie/

Miejsce występowania niedogodności

     

 

       
  • Wodociągi Białostockie zwracają się z prośbą do właścicieli psów o panowanie nad zachowaniem czworonogów i przeciwdziałanie zagrożeniu bezpośredniego ich kontaktu z pracownikami naszego przedsiębiorstwa, wykonującymi - za wiedzą właściciela - swoje czynności zawodowe.