Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe: kierunek inżynieria środowiska lub ochrona środowiska;
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym tłumaczenie pism, norm, dyrektyw, opracowań angielskojęzycznych;
  • Znajomość pakietu MS Office, bardzo dobra znajomość EXCELA;
  • Mile widziane doświadczenie na porównywalnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ewidencji, analizowanie wielkości i parametrów technologicznych i technicznych w zakresie produkcji wody i oczyszczania ścieków, emisji zanieczyszczeń do powietrza i odpadów;
  • Współpraca z zewnętrznymi jednostkami organizacyjnymi ochrony środowiska i nadzoru sanitarnego oraz współpraca ze służbami technologiczno-technicznymi Spółki;
  • Udzielanie informacji i prowadzenie statystyki w zakresie gospodarki wodno-ściekowej i odpadowej;
  • Współpraca ze służbami ekonomiczno-finansowymi Spółki.

pdfRODO.pdf16.22 KB

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.