Oferta i inwestycje
Ciągły rozwój i wysoka jakość świadczonych usług należą do głównych celów strategicznych Wodociągów Białostockich

    Wyszukaj
    Odszukaj w naszym serwisie interesującą Cię frazę.
    Oferta zatrudnienia
    Dziękujemy za zainteresowanie zatrudnieniem w naszym przedsiębiorstwie.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Automatyka

    Oczekiwania:
    - wykształcenie wyższe – automatyka i robotyka,
    - mile widziane uprawnienia SEP gr. 1.

    Główny zakres obowiązków:
    - zapewnienie prawidłowej pracy układów sterowania, aplikacji wizualizacyjnej i układów akpia.

    Od kandydatów oczekujemy umiejętności pracy w zespole.

    Kandydatów spełniających nasze oczekiwania prosimy o składanie aplikacji (list motywacyjny oraz CV zawierające krótki opis doświadczeń zawodowych i osiągnięć zawodowych) w terminie do 6.10.2017 r. w Dziale Personalnym, ul. Młynowa 52/1, pokój 101. Do aplikacji prosimy dołączyć pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych
    w celu rekrutacji.

    UWAGA: Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Złożonych dokumentów nie zwracamy.