Oferta i inwestycje
Ciągły rozwój i wysoka jakość świadczonych usług należą do głównych celów strategicznych Wodociągów Białostockich

    Wyszukaj
    Odszukaj w naszym serwisie interesującą Cię frazę.
    Oferta zatrudnienia
    Dziękujemy za zainteresowanie zatrudnieniem w naszym przedsiębiorstwie.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiskach

    Księgowej
    (Dział Księgowości)

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość i finanse),
    - doświadczenie zawodowe w Dziale Księgowości minimum 2-3 lata,
    - znajomość przepisów z zakresu rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego,
    - znajomość gospodarki materiałowej, ewidencji obrotu magazynowego,
    - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    - bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu,
    - odpowiedzialność, terminowość, dokładność, zaangażowanie,
    - zdolności analityczne,
    - bardzo dobre umiejętności komunikacji i współpracy w zespole.

    Zakres obowiązków:
    - księgowanie dokumentów zakupu materiałów,
    - prowadzenie rejestrów VAT,
    - bieżąca kontrola wyceny dokumentów PZ,
    - kontrola zapisów księgowych pod kątem prawidłowego ujęcia w podatku VAT i CIT,
    - bieżąca weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych w zakresie powierzonych obowiązków,
    - bieżąca analiza rozrachunków z kontrahentami oraz pisemne potwierdzanie sald zobowiązań w zakresie prowadzonej dokumentacji,
    - sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.

    Montera
    (wymiana wodomierzy)

    Oczekiwania:
    - wykształcenie średnie techniczne,
    - prawo jazdy kat. B.
    Od kandydatów oczekujemy umiejętności pracy w zespole.

    Kandydatów spełniających nasze oczekiwania prosimy o składanie aplikacji (list motywacyjny oraz CV zawierające krótki opis doświadczeń zawodowych i osiągnięć zawodowych) w terminie do 30.04.2018 r. w Dziale Personalnym, ul. Młynowa 52/1, pokój 101. Do aplikacji prosimy dołączyć pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

    UWAGA: Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Złożonych dokumentów nie zwracamy.