Wodociągi Białostockie
Jesteśmy pierwszym przedsiębiorstwem komunalnym w Białymstoku i jedną z najstarszych firm wodociągowo - kanalizacyjnych w Polsce


Wyszukaj
Odszukaj w naszym serwisie interesującą Cię frazę.
Aktualności
Młodym laureatom-staż i zatrudnienie (III edycja)
2016-05-12 15:23:13

   Wzorem lat ubiegłych, Wodociągi Białostockie już trzeci raz uhonorowały laureatów konkursu zorganizowanego przez białostocki oddział Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych - przy współudziale Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej - na najlepsze prace dyplomowe absolwentów studiów wyższych kierunków Inżynieria i Ochrona Środowiska (tym razem obronionych w roku akademickim 2014/2015). Pani Agnieszka Wysmułek, autorka najwyżej ocenionej pracy pt. "Zagrożenia antropogeniczne wód wybranej zlewni", została dodatkowo nagrodzona złożoną osobiście przez Prezesa Zarządu Wodociągów Białostockich Sp. z o.o. pana Piotra Sokołowskiego propozycją zatrudnienia w naszym przedsiębiorstwie.
    Na uroczystości były też obecne laureatki dwóch poprzednich edycji konkursu, które skorzystały z takiej oferty i pracują obecnie w naszym Dziale Technicznym, panie: Urszula Brzeska i Magdalena Giero.
Pierwsza z wymienionych podzieliła się w publicznym wystąpieniu swoimi pozytywnymi wrażeniami z niedługiego jeszcze okresu pracy, co stanowiło swego rodzaju zachętę dla tegorocznej laureatki i pozostałych absolwentów.

 

                                      


« powrót · archiwum »